ଗୁରୁତର ବ୍ୟକ୍ତିର ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ପତ୍ନୀ ଓ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍: ମେଡିକାଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସ୍ୱାମୀକୁ ନେଇ ପତ୍ନୀ ଓ ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା । ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଛାଡ଼୍ପତ୍ର ବିନା ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି ପ୍ରେମିକା ସହ ରହୁଥିବା ସ୍ୱାମୀ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ କୋର୍ଟରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ୁଥିବା ପତ୍ନୀ ସବୁକିଛି ଭୁଲି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ସ୍ୱାମୀର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଲାଗିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେତିକିବେଳେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ସ୍ୱାମୀର ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ମେଡିକାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଓ ମେଡିକାଲରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ଉଭୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଯୁଦ୍ଧ ଚାଲିଥିଲା ।

ଏହି ମାମଲା ୟୁପିର ଆଜମଗଡର ଘଟିଛି । ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡିଭିଜନାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା କରୁଥିବା ଦେଖି ଅନ୍ୟ ରୋଗୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲେ ।

ବିଲରିଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଯୁବତୀଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି ପ୍ରେମିକା ସହିତ ମୁମ୍ବାଇ ପଳାଇଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମହାରାଜଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବାପଘରକୁ ଯାଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପରିବାର କୋର୍ଟରେ ଏକ ମକୋଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିଥିଲେ ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, କୋର୍ଟ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାୟ ତିନି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୨ ରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାର ନୋଟିସ୍ ଥିଲା । ସ୍ୱାମୀ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଯୁବକ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ଡିଭିଜନାଲ ହସ୍ପିଟାଲର ଜରୁରୀକାଳୀନ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆହତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଦେଖାଶୁଣା କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଯୁବକଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଆସି ମେଡିକାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଉଭୟେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ, ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଥିବା କିଛି ମହିଳା ମାରପିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଜନସମାଗମ ହୋଇଥିଲା । ରୋଗୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏହି ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲେ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.