ଆଇପିଏଲ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ଧୋନି କିପରି ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି ? ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଲିକ୍ କଲେ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ

ରାଞ୍ଚି (ଓଡ଼ିଶା ଭାସ୍କର): କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲ୍ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ତେଣୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି କୌଣସି ମ୍ୟାଚ୍ ନ ଥିବାରୁ ରାଞ୍ଚିରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି? ସେ କିପରି ନିଜର ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି? ଏଥି ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଲିକ୍ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ଯଦିଓ ଧୋନି ସାଧାରଣତ  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସାକ୍ଷୀ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି | ବେଳେ ବେଳେ ସେ ଧୋନି କିମ୍ବା ଝିଅ ଜିଭା ବିଷୟରେ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି | ଏଥର ସେ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ଧୋନିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତାଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସରେ ଘୋଡା ଆଣିଥିଲେ। ଯାହାର ନାମ ପୁଣି ଚେତକ୍ | ଧୋନି ସେହି ଚେତକର ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି|

ସାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ  ପୃଷ୍ଠାରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ମାହି ତଳେ ଶୋଇଥିବା ଚେତକଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ମାଲିସ୍ କରୁଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଚେତକ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଆରାମ କରୁଛନ୍ତି। ସାକ୍ଷୀ ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆରାମ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି’। ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇସାରିଛି। ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ‘ଥାଲାଇଭା’ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ, ଯେପରି ଧୋନିଙ୍କ କାମ ଦେଖିବାକୁ ପଶୁପ୍ରେମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। ଅନେକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sakshi Singh Dhoni (@sakshisingh_r)

 

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଧୋନି ଆଇପିଏଲରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଚେତକ ନାମ ଏକ ଘୋଡ଼ା ଆଣିଥିଲେ। ଏପରିକି ସେହି ସମୟରେ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଚେତକଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରାଇଥିଲେ। ତଥାପି, ଧୋନିଙ୍କ ପଶୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ପାଇବା ଜଣାଶୁଣା।  ଚେତକ୍ ନାମକ ଘୋଡା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ଚାରିଟି ପୋଷା କୁକୁର ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ଧୋନି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ବିତାଇଛନ୍ତି। ମାହି ବେଳେବେଳେ କଡ଼କନାଥ କୁକୁଡ଼ା କିଣିବା କିମ୍ବା ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ଷ୍ଟ୍ରବେରି ଚାଷ କରିବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି ।

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sakshi Singh Dhoni (@sakshisingh_r)

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Comments
Loading...