fbpx
BSKY
BJD YOUTH SKY
BJD MS SKY

UPSC ନିଯୁକ୍ତି;ମାତ୍ର ୨୫ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଆବେଦନ ଫର୍ମ ପୁରାଣ କରନ୍ତୁ

ସହକାରୀ ପ୍ରଫେସର, ବିଶେଷଜ୍ଞ ଗ୍ରେଡ୍ -୩ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀ (UPSC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) ପୂରଣ ପାଇଁ ୟୁନିଅନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସର୍ଭିସ କମିଶନ (UPSC) ଆବେଦନକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛି । ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି (UPSC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) UPSC ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା (UPSC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ପାଇଁ କ୍ଲିକ୍ କରି ସିଧାସଳଖ ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ (UPSC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ https://www.upsc.gov.in/। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ମାଧ୍ୟମରେ UPSC ନିଯୁକ୍ତି୨୦୨୨ବିଜ୍ଞପ୍ତି PDF, ଆପଣ ଅଫିସିଆଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି (UPSC ନିଯୁକ୍ତି୨୦୨୨) ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ନିଯୁକ୍ତି (UPSC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସମୁଦାୟ ୪୩ ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ ।
ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ: ୧୩ ଅକ୍ଟୋବର ରହିଛି ।

UPSC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨ ପାଇଁ ଖାଲି ବିବରଣୀ :
ଗୁରୁତର ଠକେଇ ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ (SFIO) -୧୨
ବିଶେଷଜ୍ଞ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ (ସାଧାରଣ ଚିକିତ୍ସା) -୨୮
ସହକାରୀ ପ୍ରଫେସର (ଆୟୁର୍ବେଦ) -୦୧
ସହକାରୀ ପ୍ରଫେସର (ଗ୍ରୀକ୍) -୦୧
ପ୍ରାଣୀ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ -୦୧

ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ : ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୋଗ୍ୟତା ରହିବା ଉଚିତ୍ । ଆପଣ ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଯାଇଁ ଦେଖି ପାରିବେ ।
ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ: ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆବେଦନ ଫି ଭାବରେ ୨୫ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.