LIC Recruitment 2022: LIC ଅଧିକାରୀ ହେବାର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ , ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲାଇଫ୍ ଇନସୁରାନ୍ସ କର୍ପୋରେସନ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (LIC) ରେ ଚାକିରି କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଏଥିପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ବୈ ଷୟିକ ଅଧିକାରୀ (ସିଟିଓ), ମୁଖ୍ୟ ଡିଜିଟାଲ ଅଫିସର (ସିଡିଏ) ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ (ସିଏସଓ) ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ LIC ଆବେଦନଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି (LIC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) licindia.in ରେ LIC ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ (LIC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) ହେଉଛି ୧୦ ଅକ୍ଟୋବର ରହିଛି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ https://licindia.in/ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ (LIC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) ପାଇଁ ସିଧାସଳଖ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରି LIC SO ନିଯୁକ୍ତି୨୦୨୨ ବିଜ୍ଞପ୍ତି PDF, ଆପଣ ଅଫିସିଆଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି (LIC SO ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ । ଏହି ନିଯୁକ୍ତି (LIC SO ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨) ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଅନେକ ପୋଷ୍ଟ ପୂରଣ ହେବ ।ଆବେଦନ ତାରିଖ ଆରମ୍ଭ – ୧୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୨ ରୁ ଏବଂ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ – ୧୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୨।

LIC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୨ ପାଇଁ ଖାଲି ବିବରଣୀ:
ମୁଖ୍ୟ ବୈଷୟିକ ଅଧିକାରୀ / କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମୁମ୍ବାଇ ।
ମୁଖ୍ୟ ଡିଜିଟାଲ୍ ଅଫିସର / କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମୁମ୍ବାଇ ।
ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ

ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ : ମୁଖ୍ୟ ବୈଷୟିକ ଅଧିକାରୀ- ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ସ୍ନାତକ କିମ୍ବା MCA କିମ୍ବା ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ / ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରୁ ସମାନ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ୧୫ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ।
ମୁଖ୍ୟ ଡିଜିଟାଲ୍ ଅଫିସର – ବ୍ୟବସାୟ / ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା / କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାଇନ୍ସ / ଡିଜିଟାଲ ମାର୍କେଟିଂରେ ସ୍ନାତକ / ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ କିମ୍ବା ଆନୁଷଙ୍ଗିକ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ୧୫ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ।
ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ – ସୂଚନା ନିରାପତ୍ତାରେ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ କିମ୍ବା ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଡିଗ୍ରୀ ସହିତ ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ସ୍ନାତକ ସମ୍ପୃକ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ମଧ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ୍ ।
ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ :
SC / ST / PWBD ବର୍ଗ ପାଇଁ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ସ୍ଥିର କରା ଯାଇଛି ।
ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.