fbpx
BSKY
BJD MS SKY
BJD YOUTH SKY

Video: ଜାଭେଦ ଅଖତର ପାକିସ୍ତାନରେ ବସି ପାକିସ୍ତାନକୁ ଦେଖାଇଲେ ଆଇନା, କଙ୍ଗନା ଟ୍ୱିଟ କରି କଲେ ପ୍ରଶଂସା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର ବିଘ୍ନ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ। ଭେଟେରାନ ଗୀତିକାର ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ନିଜେ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଥର କଥା ହୋଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୀତିକାରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମାତା ସରସ୍ୱତୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏହାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ପଡୋଶୀ ଦେଶ ପାକିସ୍ଥାନର। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ନିଜର ତୀବ୍ର ଶବ୍ଦରେ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଗୀତିକାରଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଭେଦ ସାହାବଙ୍କ କବିତା ଶୁଣୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ଯେ, ମା ସରସ୍ୱତୀ ତାଙ୍କ ଉପରେ କିପରି ଏତେ କୃପା କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଦେଖନ୍ତୁ, ମଣିଷମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ସତ୍ୟ ଅଛି, ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସହ ଭଗବାନ ଅଛନ୍ତି ‘।

ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଜାଭେଦ ଅଖତର ପ୍ରଶଂସା କରି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ୨୦୨୧ ମସିହାରେ ଜାଭେଦ୍ ଅଖତର କଙ୍ଗନା ରାଣାଓତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକ ଆଇନଗତ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାକୁ ପଡିଲା ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.