ଜେଲରୁ ଫେରାର ହେଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ, ପ୍ରେମିକାର ଶାଶୁଘର ଆଗରେ ନିଜକୁ ଦେଲା ଟାଙ୍ଗି

ମାଧୋପୁର:ରାଜସ୍ଥାନର ସାୱାଇ ମାଧୋପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ଜଣେ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଳାୟନ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା ​​ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା। ବୁଧବାର ସକାଳେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗଛରେ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ଗଛରୁ ବାହାର କରି ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ଗୃହରେ ରଖିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସ ଜଡିତ ଅଛି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ମାମଲା ରଵାଜୁନା ଡୁଙ୍ଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର। ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ମନରାଜ ମୀନା। ସେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ଶ୍ୟାମପୁର ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ। ସେ ଗତ ଚାରି-ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଧରି ଏକ ଝିଅ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମନରାଜ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି। ଯୁବକ ଜଣକ ମଧ୍ୟ ସେଠାକୁ ଯାଉଥିଲେ।ପ୍ରାୟ ସାତ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଶାଶୁମାନେ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ଏହା ଉପରେ ସେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନାମରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା।

ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ହେପାଜତରେ ନେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ହେପାଜତରୁ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ପଳାଇ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କ ଆଗରେ ଏକ ଗଛରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଗ୍ରାମବାସୀ ସକାଳେ ଗଛରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖି ପୋଲିସ କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା। ଆଜି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ମେଡିକାଲ ବୋର୍ଡରୁ କରାଯିବ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.