fbpx
BSKY
BJD YOUTH SKY
BJD MS SKY

‘I Miss You Janu ‘ଭାଉଜ ସହ ଫଟୋ ଉଠେଇ ସେୟାର କରିଲେ ଦିଅର ; ଶେଷରେ ହେଲେ ଗିରଫ

ପିଲିଭିତ: ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ। ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ଫଟୋ ଲଗାଇବା ଏବଂ ‘ଆଇ ମିସ୍ ୟୁ ଜାନୁ ‘ ଲେଖି ‘ଆଇ ମିସ୍ ୟୁ ଜାନୁ ‘ ଲେଖିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି। ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦିଅରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା। ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପିଲିଭିତର ଅଟେ । ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ବିଲସଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳରେ ହନୁମାନ ଡାଲର ଜିଲ୍ଲା ଗଣମାଧ୍ୟମ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଫଟୋ ଫେସବୁକରୁ ବାହାର କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏହାକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଫେସବୁକରେ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି।

ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫଟୋରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଶାଳୀନ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ମୋର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ମୋତେ ଦେଖି ମୋତେ କହିଥିଲେ, ମୁଁ ଜାଣିଲି, ଆମେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଏ ବିଷୟରେ ଜଣାଇଛୁ ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ପିଲିଭିତ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.