ପ୍ଲିଜ଼ ମତେ ଟିକେ ପାଣି ଦିଏ,ମତେ ବଞ୍ଚେଇ ଦିଅ ; ଏଭଳି ନିଆଁରେ ଜଳି ନେହୁରା ହେଉଥିଲା ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ସ୍ୱାମୀ କରୁଥିଲା ଭିଡିଓ

ବକ୍ସାର:ବିହାରର ବକ୍ସାରରେ ଏକ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଯାହା ମାନବିକତା ପାଇଁ ବେଶ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଅଟେ । ଏଠାରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ବିରୋଧ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି। ସ୍ୱାମୀ ଶାଶୁଘର ସହିତ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ରାଗରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର ଏଠାରେ ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ। ସେମାନେ ସେହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ। ଏପରିକି ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ପୋଲିସ ଧରିଛି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ ନିଆଁରେ ଜଳି ଯାଇଥିବା ଅଞ୍ଜଳି ତାଙ୍କ ଶାଶୁମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପାଣି ମାଗୁଥିଲେ। ସେ ବାରମ୍ବାର ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି – ମୁଁ ଶୋଷିଲା, ମୋତେ ପାଣି ଦିଅ।ବିହାରର ବକ୍ସାରରେ ଏହି ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସ୍ୱାମୀ ବାରମ୍ବାର କହୁଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମେ ତୁମେ ପ୍ରଥମେ ନିଜେ ସ୍ୱୀକାର କର ନିଜେ ନିଜ ଦେହ ରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛ, ତା’ପରେ ଆମେ ପାଣି ଦେବୁ। ଅଞ୍ଜଳି ଏତେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହି କଥା କୁ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ମାମଲା ଜିଲ୍ଲାର କାମରପୁର ଗାଁର ଅଟେ। ଏହି ମହିଳା ହେଉଛନ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ରାୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଞ୍ଜଲି ରାୟ, ଯିଏ ବାରାଣାସୀ ଟ୍ରମା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୋଜ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଏବଂ ଅନ୍ୟକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ସୂଚନାମୁତାବକ ଅଞ୍ଜଳି ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ୨୧ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ରାୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ, ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଯୌତୁକ ଆଣିବା ପାଇଁ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମଝିରେ ମଝିରେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଅଞ୍ଜଳି ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, ସ୍ୱାମୀ ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ଜାଳିଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।

ଏହି ମାମଲାରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସ୍ୱାମୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ରାୟ, ଶ୍ୱଶୁର କମଳେଶ୍ୱର ରାୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜାଆ ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଶ୍ୱଶୁର ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଏହି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଚାଲିଥିବାବେଳେ। ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.