ମୁକୁଲଙ୍କ ଉପରେ ବିଜେପିରେ ଆକ୍ରମଣ, ବିଜେପି ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ କହିଲେ ସୁବିଧାବାଦୀମାନେ ଏଭଳି କରନ୍ତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରାୟ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିରେ ରହିବା ପରେ ମୁକୁଲ ରୟ ପୁଣି ଥରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ମୁକୁଲ ରଏ ଦଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଜେପି ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଅର୍ଜୁନ ସିଂ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବିଶ୍ୱାସଘାତୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁକୁଲ ରଏ ବିଜେପିର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ସୂଚନା ଟିଏମସିକୁ ଦେଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଦଳ ହାରି ଯାଇଥିଲା । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁକୁଲ ରଏ ନିର୍ବାଚନରେ ଜିତିଛନ୍ତି ତାହା ପୁଣି ବିଜେପିରୁ ଛିଡା ହୋଇ । ସେ କହିଛନ୍ତି ମୁକୁଲ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଧାୟକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିଲେ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତା ।

ଅର୍ଜୁନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜନୀତିରେ ସୁବିଧାବାଦୀମାନେ ଏହି ପ୍ରକାର କାମ କରନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ମତଭେଦ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀ ସେମାନଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଲେ, ତେଣୁ ସେମାନେ ବିଜେପିକୁ ଆସିଥିଲେ। ଅର୍ଜୁନ ସିଂ କହିଛନ୍ତି, ମୁକୁଲ ରୟ କଦାପି ଜନ ନେତା ନଥିଲେ। ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଏସି କୋଠରୀରେ ବସି ରାଜନୀତି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ରାଜନୀତିରେ ତାଙ୍କର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ସେ ଟିଏମସିରେ ବିଜେପିର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ସୂଚନା ଲିକ୍ କରୁଥିଲେ। ଯଦି ବିରୋଧୀମାନେ ତୁମର ଯୋଜନା ଜାଣନ୍ତି, ଏହା ପରାଜୟର କାରଣ ହୋଇଯାଏ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Comments
Loading...