fbpx

Video: କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ, ଅଟୋ ରିକ୍ସାରେ ଘୋଷାଡ଼ି ନିର୍ଯାତନା ଦେଲେ ଡ୍ରାଇଭର

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର: ମରିଗଲା ମାନବିକତା, କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଘୋଷାଡ଼ି ଘୋଷାଡ଼ି ନିର୍ଯାତନା ଦେଲା ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର। ମାଟିରେ ମିଶିଗଲା ନାରୀର ଇଜ୍ଜତ ଆଉ ମା’ର ସମ୍ମାନ। ଏଭଳି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ ଘଟିଛି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଥାଣେ ଅଞ୍ଚଳରେ। ଜଣେ ଅଟୋ-ରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ସହ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଥାଣେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଗାଡିରେ ଟାଣି ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ପୋଲିସ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସହରରେ ପ୍ରାୟ ସକାଳ ୬.୪୫ ସମୟରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି। ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜୟରଜ ରାଣାୱେରଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଝିଅଟି କଲେଜକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଅଟୋ ରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ କିଛି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ଏହାର ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ହାତ ଧରି ଅଟୋକୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲା।

ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଝିଅଟି ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ନଥିଲା। ଏହା ପରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗାଡି ସହିତ ପ୍ରାୟ ୫୦୦ ମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଣି ନେଇଥିଲା, ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି। ମିଳିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୋଲିସ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ସଂହିତା (ଆଇପିସି) ର ଧାରା ୩୫୪ (ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ବିନମ୍ରତା, ଅପରାଧୀ ବା ଅପରାଧର ବ୍ୟବହାର) ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆନୁସଙ୍ଗିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ତେବେ ପଳାତକ ଅଟୋ ରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏକ ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.