ପାକିସ୍ତାନୀ ୟୁଟୁବର୍‌ଙ୍କ ଅଜବ କାଣ୍ଡ, ବାହାଘରରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଲେ ଗଧ ଉପହାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଡୋଶୀ ଦେଶ ପାକିସ୍ତାନରୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଅଜବ ଅଜବ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି, ଯହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ମୁତାବକ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଆଜଲାନ୍ ଶାହା ନିଜ ବିବାହରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକ ଗଧର ଛୁଆ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଛି ।

ଆଜଲାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ଗଧ କାହିଁକି? ଆଜଲାନ୍ ନିଜେ ଏହାର ଉତ୍ତର ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି । ”ୟୁଟ୍ୟୁବରର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଅନେକ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ନକଲି ଗଧମାନଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବା ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ପରିଣତ ହେବ । ତେବେ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହାକୁ ବରକୁ ଗଧ ଉପହାର ଦେବା ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ବୋଲି କହୁଥିବାବେଳେ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଦୁନିଆରେ ଲୋକମାନେ କିପରି ରୁହନ୍ତି ।


ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ ଆଜଲାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆରିଫଙ୍କ ଉପହାର ନେଇ ଆସ । ଏହା ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୋଟିଏ ଗଧର ଛୁଆ ଆଣିଥାଏ । ଗଧ ଦେଖାଇବାବେଳେ ଆଜଲାନ୍ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ଯେ ଗଧକୁ ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ କାହିଁକି ଦିଆଗଲା? ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେ ନିଜେ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି ଯେ ସେ ତୁମକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ପଶୁ ମଧ୍ୟ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.