fbpx
BJD SKY
BJD SKY

(Video) ଆଳୁ ତରକାରୀରୁ ବାହାରିଲା ଜୀଅନ୍ତା ବିଷାକ୍ତ ସାପ, ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଚିତ୍କାର କଲେ ଲୋକ

BJD

ଅନେକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଏ । ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘୃଣ୍ୟ ଏବଂ କେତେକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟଙ୍କର । ଅନେକ ଥର ଏହା ମଧ୍ୟ ଘଟେ ଯେ ଖାଦ୍ୟରେ ଏକ କୀଟ ପଡିଯାଏ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଖାଇବା ପରେ ମରିଯାଆନ୍ତି ।

ଅନେକ ସମୟରେ ଅନେକ ବଡ଼ ଆୟୋଜନରେ ଏପରି ଘଟେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଭଣ୍ଡାର ଖାଦ୍ୟରେ ପନିପରିବାରେ ଏକ ସାପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପ୍ରଥମେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିଲେ, ସେ ଜୀବନ୍ତ ବାହାରିଥିଲା ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ବାଲ୍ଟି ପନିପରିବାରେ ଡଙ୍କି ପୁରାଇ ଘାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି । ସେ ବାଲ୍ଟିରେ ପନିପରିବା ଗୋଳାଇବା ମାତ୍ରେ ଏଥିରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ । ଏହା ଏକ ଜୀବନ୍ତ ସାପ ଯାହା ପନିପରିବାରେ ପଡିଛି । ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଏହା ଏକ ମୃତ ସାପ ପରି ମନେହେଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ଜୀବନ୍ତ ଏବଂ ହଲଚଲ ହେବାର ଦେଖାଗଲା । । ଏହା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣାପଡିଲା କି ଏହା ରସେଲଙ୍କ ଭାଇପର ପ୍ରଜାତିର ସାପ । ହେମୋଟୋକ୍ସିନ୍ ହାଇ ପ୍ରୋଟିନ୍ ବିଷ ଥିବା ଏହି ସାପ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ । କିନ୍ତୁ ଏତେ ବଡ ଅସାବଧାନତା କିପରି ଘଟିଲା ଏବଂ ଯଦି ଏହି ପନିପରିବା ଲୋକ ଖାଇଥାନ୍ତେ, ତେବେ କ’ଣ ହୋଇଥାନ୍ତା, ତାହା ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.