ଜେଲର ରୁଟି ଅର୍ଡର କରି ଖାଉଛନ୍ତି ନେତା; କହୁଛନ୍ତି ରୁଟି ଖାଇଲେ ଦୂର ହେଉଛି…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜେଲରେ ଥିବା VVIP ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଘରୁ ଖାଦ୍ୟ ଅଣାଯିବା କାହାଣୀ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି ଜେଲରୁ କେହି ଖାଦ୍ୟ ଘରେ ନେଇ ଖାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଜିନିଷ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ। ଜେଲ ଦଣ୍ଡରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଲୋକ ଜେଲର ରୁଟି ଖାଉଛନ୍ତି। ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ କିଛି ରାଜନେତା ମଧ୍ୟ ରାଶିଫଳରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଥିବା କହି ଜେଲରୁ ରୁଟି ମାଗି ଖାଉଛନ୍ତି ।ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ରାଶିରେ ଯାହା ଲେଖା ହୋଇଛି, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜୀବନରେ ଘଟେ। ଯଦି କାହାର ରାଶିଫଳରେ ଜେଲ ଯିବାର ଦୋଷ ଥାଏ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ଜେଲ ଯିବାର ଭୟ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇଥାଏ । ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରତିକାର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଜେଲ୍ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଏବଂ ଜେଲର ଟ୍ୟାପ୍ ପାଣି ପିଇବା । ଏହି ସମାଧାନ ସହଜ ଅଟେ । ସେଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।

ନେତା ଜେଲରୁ ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ
ନିକଟରେ ସାହାରନପୁରର ଜଣେ ନେତାଙ୍କୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଜେଲର ତ୍ରୁଟି ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ନେତା ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ରାଶିଫଳର ଜିନିଷ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ଜେଲ ଯିବାର ଭୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଜେଲ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଜେଲକୁ ନ ଯିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଜେଲରେ ତିଆରି ମସୁର ଡାଲି ଏବଂ ରୁଟି ପ୍ୟାକ୍ କରିଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ଏହି ଜିନିଷ ରାଜନୈତିକ ଉତ୍ତେଜନାରେ ଜଡିତ ହେଲା ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଅମିତ ଚତୁରର୍ବେଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ରାଶିରେ ଜେଲର ତ୍ରୁଟି ଥାଏ, ତେବେ କିଛି ପ୍ରତିକାର ଦ୍ୱାରା ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହ୍ରାସ କରାଯାଇପାରେ। ଜେଲରୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା, ଜେଲରୁ ପାଣି ପିଇବା କିମ୍ବା ଲକ୍ ଅପ୍ କିମ୍ବା ଜେଲରେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ବିତାଇବା, ଜେଲର ଏଣ୍ଟ୍ରି ରେଜିଷ୍ଟରରେ ନାମ ଲେଖିବା ଜେଲର ତ୍ରୁଟିର ପ୍ରଭାବକୁ ସମାପ୍ତ କରେ ନାହିଁ । ରାଶିଫଳର ଜେଲର ତ୍ରୁଟି ଦର୍ଶାଇ କିଛି ଲୋକ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଥାନ୍ତି। ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅନୁରୋଧରେ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଏ । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମସୁର ଡାଲି ଏବଂ ରୋଟି ପାଇଁ ଜଣେ ନେତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକ୍ କରାଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ପଠାଗଲା।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.