fbpx
BJD SKY
BJD SKY

ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ଶୋଇ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ, ପୋଲିସକୁ ପହଁଚିବା ପରେ..

BJD

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜିକାଲି ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଫଟୋସୁଟ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ପ୍ରି-ୱେଡିଙ୍ଗ ସୁଟ କୁହାଯାଉଛି। ଏପରି ଫଟୋ ସୁଟ ବର ଏବଂ କନିଆଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଗ୍ୱାଲିଅରରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ବର ଏବଂ କନିଆ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା ରେଳ ଟ୍ରାକରେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ DSP ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲା ​​। ଏହା ପରେ ଟ୍ରାଫିକ ଡିଏସପି ନରେଶ କୁମାର ଅନୋଟିଆ ସେମାନଙ୍କ ଗାଡିକୁ ଅଟକାଇ ତାଙ୍କୁ ଭର୍ତ୍ସନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାହା ନକରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳା ଦିଲ୍ଲୀ-ମୁମ୍ବାଇ ରେଳ ଟ୍ରାକରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରି-ୱେଡିଙ୍ଗ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ୍ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଉଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଏହି ଶୁଟିଂ ଚାଲିଥିଲା ​​ସେତେବେଳେ ସେ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ଶୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଡିଏସପି ନରେଶ କୁମାର ଆନ୍ଥୋଥିଆ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅନେକ ପୁଅଙ୍କୁ ଦେଖି ସେ ତାଙ୍କ କାରକୁ ଅଟକାଇ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିଲେ, ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ସେମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ବିବାହ ପାଇଁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଫୋଟୋ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି ।ଏହା ପରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଡିଏସପି ତାଙ୍କୁ କଡ଼ା ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରି ସେଠାରୁ ଘଉଡାଇ ଦେଇଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରତି ୫ ମିନିଟରେଏକ ସୁପର ଫାଷ୍ଟ ଟ୍ରେନ୍ ଏଠାରୁ ଚାଲିଯାଏ, ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାମାନ୍ୟ ଭୁଲ୍ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇପାରେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.