fbpx

(Video) ଦଶହରାରେ ଘରକୁ Lamborghini ଆଣିଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି କଲେ ପୂଜା

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜିକାଲି ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଅଭିନେତା ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ତାଙ୍କ ନୂଆ କାର ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଦଶହରା ଶୁଭ ଅବସରରେ ‘ତୁ ଝୁଟି ମୈ ମକାର’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜକୁ ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଏକ ନୂତନ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ‘ଷ୍ଟ୍ରି ୨’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ନୂଆ କାରକୁ ପୂଜା କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଏ ଯେ, ସେଲିବ୍ରେଟିମାନେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ବାଦରେ ରହିଥା’ନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯିଏ ତାଙ୍କ ନୂଆ କାର ପାଇଁ ସବୁଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି, ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଏହି ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି କାରର ବିପୁଳ ମୂଲ୍ୟ। ବାସ୍ତବରେ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର କିଣିଥିବା କାରଟି ଏକ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି ହୁରାକାନ୍ ଟେକ୍ନିକା।

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି କାରର ଏହି ପ୍ରକାରର ମୂଲ୍ୟ ୪ କୋଟିରୁ ଅଧିକ। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ନୂଆ ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି ପାଇଁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସେଲିବ୍ରେଟି ଫଟୋଗ୍ରାଫର ପାଲାଭ ପାଲିୱାଲ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଏକ ନୂତନ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି କାର୍ ଚଳାଉଥିବାର ଏବଂ ପରେ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ କାରକୁ ପୂଜା କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pallav Paliwal (@pallav_paliwal)

Get real time updates directly on you device, subscribe now.