fbpx

ରାତିରେ ଦେଖୁଥିବା ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଭବିଷ୍ୟତ ଖରାପ ଘଟଣାକୁ ସୂଚାଇଥାଏ, ଧନ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସଙ୍କେତ !

AAKASH

ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା । ସ୍ୱପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ଶୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଦେଖନ୍ତି । ଅନେକ ଥର ଆମେ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁ ଯାହାର ବାସ୍ତବତା ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନଥାଏ । ଅନେକ ଥର ଆମେ କିଛି ଭଲ ସ୍ୱପ୍ନ ଓ ଅନେକ ଥର କିଛି ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁ । କୁହାଯାଏ ଯେ, ଦିନସାରା ଆମେ ଯେଉଁ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁ, ତାହା ହିଁ ସ୍ୱପ୍ନ ରୂପରେ ଦେଖୁ । ଅନେକ ସ୍ୱପ୍ନ ଅଛି ଯାହା ଆମକୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଘଟିବାକୁ ଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ଆଡକୁ ସୂଚାଇଥାଏ । ଏହି ସ୍ୱପ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଆମକୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଭଲ ଏବଂ ମନ୍ଦ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚାଇଥାଏ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଖରାପ ସଙ୍କେତ ଦେଉଥିବା କିଛଇ ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ…

ଅଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନର ସଙ୍କେତ:-

ଝାଡୁ ଦେଖିବା
ଝାଡୁକୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ସ୍ୱପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ୱପ୍ନରେ ଝାଡୁ ଦେଖିବା ଧନ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସଙ୍କେତ ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ କଳା ବିଲେଇ ଦେଖିବା
ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ମାନ୍ୟତା ଅନୁଯାୟୀ, କଳା ବିଲେଇକୁ ଅଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ କଳା ବିଲେଇ ଦେଖୁଛ, ତେବେ ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ଅଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନ । ସ୍ୱପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର, ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅଘଟଣ ଘଟିପାରେ ।

ଗଛ କାଟିବା ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ
ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଗଛ କଟା ଯାଉଥିବାର ଦେଖୁଛ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ଟଙ୍କା ହରାଇବାକୁ ଯାଉଛ କିମ୍ବା ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ ଉଚ୍ଚତାରୁ ଖସିବା:
ସ୍ୱପ୍ନଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରୁ ଖସିଯିବାର ଦେଖୁଛ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ଅଘଟଣ ଘଟିପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରକାର ବଡ ଆର୍ôଥକ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ପ୍ରାକୃତିକ କ୍ଷତି ଦେଖିବା:
ସ୍ୱପ୍ନରେ ପ୍ରାକୃତିକ ଘଟଣା ହେତୁ ଜୀବନ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ ହେବା ଭଳି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଅଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ôଥକ କ୍ଷତି, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ପଦ ହରାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ ବନ୍ଦ ରୁମ୍ ଦେଖିବା
ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ବନ୍ଦ ତାଲା କିମ୍ବା ବନ୍ଦ କୋଠରୀ ଦେଖ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱପ୍ନଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ପ୍ରକାର ବାଧା ଆସିବ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.