fbpx
BSKY
BJD MS SKY
BJD YOUTH SKY

ସିବିଆଇ ଜରିଆରେ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି; ଗୋପାଳ ରାୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: (ଓଡ଼ିଶା ଭାସ୍କର) ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ନେତା ଗୋପାଳ ରାୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ସିବିଆଇ ମାଧ୍ୟମରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ମାମଲା ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ସୁପ୍ରିମ୍ କୋର୍ଟକୁ ଯାଇଛି । ଏହାପରେ ଜାମିନ ମଞ୍ଜୁର ହେଉନାହିଁ । ଇଡି ଯେପରି ନିମ୍ନ ଅଦାଲତକୁ ଯାଇଛି । ନୋଟିସ୍ ଜାରି ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ତାରିଖ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ସେମାନେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ଚାଲିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ସିବିଆଇକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରୁଛନ୍ତି ।

ଗତକାଲି କେଉଁ ଆଧାରରେ ସତ୍ୟପାଲ ମଲିକଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିବା ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା ? ସେମାନଙ୍କୁ ଏବେ କୌଣସି ସହାୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । କେବଳ ଏତିକି ଯେ ଯଦି କେହି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କହୁଛନ୍ତି, କିଛି କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜର ସମସ୍ତ କ୍ଷମତା ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀରୁ ପଞ୍ଜାବ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୂରା ରାସ୍ତାକୁ କ୍ୟାଣ୍ଟନମେଣ୍ଟରେ ପରିଣତ କରାଯାଇଛି, ଯେପରି କଣ୍ଟା ବିଛାଯାଇଛି । ଏଭଳି ଭାବେ ଗୁଳି ଚାଳନା କରାଯାଉଛି, ସେଥିରେ କୃଷକମାନେ ମରୁଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଏବେ କୌଣସି ପ୍ରମାଣର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ଏଭଳି ପ୍ରିକ୍ରିଯା ଦେଇଛନ୍ତି ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ନେତା ଗୋପାଳ ରାୟ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.