fbpx

୧୦ମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତିର ସୁଯୋଗ: ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗରେ ବାହାରିଲା ବମ୍ପର ନିଯୁକ୍ତି, ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗରେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି | ତେଲେଙ୍ଗାନା ଲିମିଟେଡ୍ ସାଉଥ୍ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁସନ୍ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ କମ୍ପାନୀ (TSSPDCL) ଜୁନିଅର ଲାଇନମ୍ୟାନ୍ ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆବେଦନ କରିଛି। ଯୋଗ୍ୟ ତଥା ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ TSSPDCL ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ tssSouthernpower.cgg.gov.in ରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମାର୍ଚ୍ଚ ୮, ୨୦୨୩ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୮, ୨୦୨୩ ରେ ଶେଷ ହେବ।

ତେବେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସିଧାସଳଖ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ https://www.tss Southernpower.com/ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଫିସିଆଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି କୁ ସିଧାସଳଖ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ମାଧ୍ୟମରେ https://tss Southernpower.cgg.gov.in ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ଅଭିଯାନ ଅଧୀନରେ ୧୫୫୩ ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ।

ପ୍ରମୁଖ ତାରିଖ :
ଆବେଦନ ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ: ମାର୍ଚ୍ଚ ୮, ୨୦୨୩ ।
ଆବେଦନ ସମୟସୀମା: ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୮, ୨୦୨୩ ।
ଆବେଦନ ସଂପାଦନ ସୁବିଧା: ଏପ୍ରିଲ ୧ ରୁ ଏପ୍ରିଲ ୪, ୨୦୨୩ ।
ହଲ୍ ଟିକେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍: ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୪, ୨୦୨୩ ।
ପରୀକ୍ଷା ତାରିଖ: ଏପ୍ରିଲ ୩୦, ୨୦୨୩ ।

ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବୟସ ସୀମା ୧୮ ବର୍ଷରୁ ୩୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହେବା ଉଚିତ୍ ।
ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରାର୍ଥୀ / ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ଶୁଳ୍କ ପାଇଁ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ଫି ଭାବରେ ୧୨୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ। ତଥାପି, ଏସସି / ଏସଟି / ବିସି ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଏବଂ EWS ର ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପରୀକ୍ଷା ଫି ଦେୟରୁ ମୁକ୍ତ ଅଟନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.