fbpx

ଘର ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ବୋମା ପକାଇଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବାଇକ ଚାଳକ, ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ଘଟଣା

ଜୟୀପୁର: ଉଦୟପୁରରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଦୀପାବଳିରେ ଦୁଇଜଣ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀ ଉଦୟପୁରର ଏକ ଘରେ ପେଟ୍ରୋଲ ବୋମା ଫିଙ୍ଗି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ମୁସଲମାନ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପିସ୍ତଲ ବାହାର କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଏହାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଘଟଣା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଦୁଇଟି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରୁ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

ଉଦୟପୁର ସହରର ସୁରଜପୋଲ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଖାନଜିପିର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେତୁ ଗୋଟିଏ ଘରେ ପେଟ୍ରୋଲ ବୋମା ଫିଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଯଦିଓ ଏହି ଘଟଣାରେ ଜୀବନ ହାନି ହୋଇନାହିଁ, ତଥାପି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣା ଯୋଗୁଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି। ଦୁଇଜଣ ବାଇକ୍ ଚଳାଉଥିବା ଯୁବକ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର ଖାନଜିପିର ବାସିନ୍ଦା ମଜହର ଖାନଙ୍କ ଘରେ ଜଳୁଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ବୋମା ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ ଯାହା ଫଳରେ ଘରର କାନ୍ଥରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା। ନିକଟରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା ସ୍କୁଟର ମଧ୍ୟ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଏହା ପରେ ଜଣେ ଯୁବକ ପିସ୍ତଲ ବାହାର କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି।

ଏହି ଅପରାଧ କରିବା ପରେ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାଇକରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମଗ୍ର ଘଟଣାର ଏକ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଫୁଟେଜରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ବାଇକ୍ ଚଳାଉଥିବା ଯୁବକମାନେ ଆସି ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ ପେଟ୍ରୋଲ ବୋମା ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ। ବାଇକ ପଛରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ପିସ୍ତଲ ବାହାର କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ପରେ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଏକ ସ୍କୁଟର ଜଳି ଯାଇ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.