fbpx

(Video) ନାତିକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଉନଥିଲେ ଶ୍ୱଶୁର: ରାଗରେ ଆସି ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲା ବୋହୂ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭୟଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟ

AAKASH

ମଣିଷ ପାଇଁ ତା’ ପରିବାର ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । କିନ୍ତୁ ଯଦି କୌଣସି କାରଣରୁ ସେହି ପରିବାର ଭାଙ୍ଗିଯାଏ ତେବେ କ’ଣ ହେବ? ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବୋହୂ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ଉପରେ ଏତେ ରାଗିଗଲେ ଯେ, ସେ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବୋହୂ ମଧ୍ୟ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ନିଜ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ରିଆକ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରାଗିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା :-
କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ବୋହୂ ନିଜ ପିଲାକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କୁ ଶୁଆଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ଏଥିରେ ରାଗିଯାଇ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ନିଆଁ ଲଗାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ କମ୍ବଳରେ ମଧ୍ୟ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏସବୁ ଦେଖି ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କର କ୍ଲାସ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ଏପରିକି ସେ ପୁରା ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟର (ଏକ୍ସ) ରେ @ShoneeKapoor ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭୟାନକ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ…

Get real time updates directly on you device, subscribe now.