କିପରି ନିଜ ଛୁଆକୁ ବଂଚେଇବା ପାଇଁ ପାଣିକୁ ଓଲ୍ହେଇଲା ମାଆ ହାତୀ ,ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ

ସିଓଲ: ପିଲାଟି ମଣିଷର ହେଉ କିମ୍ବା ପଶୁର , ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଧନ । ଯଦି ପିଲାଟି ବିପଦରେ ଥାଏ ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ପିତାମାତା ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ ତାହା କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ହାତୀ ଛୁଆ ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିବାରୁ ତାକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ କିପରି ହାତୀ ମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।

ଶନିବାର ଟ୍ୱିଟରରେ ଗାବ୍ରିଏଲ କର୍ଣ୍ଣୋ ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓଟି ଏକ ମାଆ ଏବଂ ଏକ ଶିଶୁ ହାତୀ ଏକ ପୋଖରୀରୁ ପାଣି ପିଇବା ସହିତ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ହଠାତ୍ ଶିଶୁ ହାତୀ ପାଣି ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା।ପୋଷ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଭିଡିଓ ସିଓଲ ପାର୍କରେ କଏଦ ହୋଇଛି।

ଅନ୍ୟ ଏକ ହାତୀ ମା ଛୁଆ କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଆସିଛନ୍ତି। ଦୁଇ ବୟସ୍କ ହାତୀ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଶିଶୁ ହାତୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ସକ୍ଷମ ମଧ୍ୟ ହେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ହାତୀ ଛୁଆ କୁ ବଂଚେଇବା ବା ବେଳେ ଗୋଟେ ହାତୀ ଆକ୍ରମକ ହେଉ ଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ନିଜ ଛୁଆ ଙ୍କୁ ବଂଚେଇଲା ବେଳେ ଏମିତି ଭାବନା ଆସେ ବୋଲି ଦର୍ଶକ କହିଛନ୍ତି ।

ସେମାନେ ପାଣି ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରି ଛୁଆ ହାତୀ କୁ ଅସ୍ଥାୟୀ ଅଞ୍ଚଳ ଆଡକୁ ଗତି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ସେମାନଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ଶିଶୁ ହାତୀର ଜୀବନ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ହାତୀ କେତେ ଦୟାଳୁ ହୋଇପାରିବେ ତାହା ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।
ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେବା ପରଠାରୁ, ଭିଡିଓଟି ୬.୭ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ୩୪,୦୦୦  ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ପାଇଛି । ହଜାର ହଜାର ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୋଷ୍ଟର ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ମନ୍ତବ୍ୟ ରେ ଭରି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ସେ ପଶୁ ହେଉ ଅବା ମଣିଷ ସମସ୍ତେ ନିଜ ଛୁଆ ଙ୍କୁ ସଂକଟରେ ଦେଖିଲା ମାତ୍ରେ ସହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ସକ୍ଷମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଚେଷ୍ଟା କରି ଚାଲନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.