ଟାଟାଙ୍କ ସହ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କିଏ, ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଦେଉଛନ୍ତି ?

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତ ସ୍ୱାଧୀନତାର ୭୫ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରୁଛି।  ଏହି ଅବସରରେ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଅମୃତ ମହୋତ୍ସବ (ଆଜାଡି କା ଅମ୍ରିତ ମହୋତ୍ସବ) ପାଳନ କରାଯାଉଛି।  ଏହି ପର୍ବ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ମହିଳା  ଶିଳ୍ପପତି ରତନ ଟାଟା ଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।  କେବଳ ଏହି ଶିଳ୍ପପତି  ନୁହନ୍ତି ବରଂ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ  ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।  ଏହା ପରେ, କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ଯେ ସର୍ବଶେଷରେ ଏହି ମହିଳା କିଏ, ଯିଏ ଭେଟେରାନମାନଙ୍କୁ ଜାତୀୟ ପତାକା ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।  ତେବେ ଆସନ୍ତୁ  ଜାଣିବା

ବାସ୍ତବରେ ଦେଶର ସ୍ୱାଧୀନତାର ୭୫ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ପାଳନ ଅମୃତ ମହୋତ୍ସବ ଭାବରେ ପାଳନ କରାଯାଉଛି।  ଏହା ଅଧୀନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଅଭିଯାନ ଚାଲିଛି।  ଲୋକମାନେ ନିଜ ଘର ଏବଂ ଅଫିସରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଲଗାଉଛନ୍ତି ।   ଏହି ଅଭିଯାନ ଅଧୀନରେ ମୁମ୍ବାଇର ପୋଷ୍ଟମାଷ୍ଟର ଜେନେରାଲ  ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କୁ ।  ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।  ରତନ ଟାଟା ଙ୍କ ସହ ଦେଖାଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ସ୍ବାତି ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ସେ ମୁମ୍ବାଇର ପୋଷ୍ଟମାଷ୍ଟର ଜେନେରାଲ ଅଟନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପୋଷ୍ଟମାଷ୍ଟର ଜେନେରାଲ୍ ଭାବରେ ଇଣ୍ଡିଆ ପୋଷ୍ଟକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଛନ୍ତି ।  ସେ ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦୧୮ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିଶୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୋସାଇଟିର ସିଇଓ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.