fbpx
BSKY
BJD MS SKY
BJD YOUTH SKY

କ୍ରିକେଟର ପୃଥି ଶ’ଙ୍କ କାର୍ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ମହିଳା ଗିରଫ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ତାରକା ଓପନର୍ ପୃଥି ଶ’ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ୮ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ସମୟରେ ଭିଡିଓରେ ନଜର ଆସୁଥିବା ମହିଳା ସପନା ଗିଲଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗିଲଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର (ଫେବୃଆରୀ ୧୭) କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ଓଶିୱାରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ଲୋକମାନେ କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ସେମାନେ ପୃଥି ଶ’ ବନ୍ଧୁଙ୍କ କାରର ଝରକା କାଚ ଭାଙ୍ଗି ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ କାରରେ ପୃଥି ଶ’ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଆଉ ଏହି ମାମଲାକୁ ଦବାଇ ଦେବା ପାଇଁ ଏବଂ ମିଥ୍ୟା ମାମଲା କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ପୃଥି ଶ’ଙ୍କ ଠାରୁ ୫୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ପୃଥି ଶ’ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ବାହାରେ ବେସବଲ ସ୍ଟିକରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଶ’ ଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ କାର ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ପୃଥି ଶ’ ୨ ଜଣଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅଧିକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ସହିତ ଆସି ପୁଣି ସେଲଫି ନେବାକୁ କହିଥିଲେ। ପୃଥି ଶ’ ଏଥର ମନା କରି କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆସିଥିବା କହିଥିଲେ। ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଶ’ ଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଆଶିଷ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ତା’ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରି ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଏକ ମିଥ୍ୟା ମାମଲାରେ ଫସାଇ ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.