fbpx

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରିଲ କରିବାକୁ ରୋକିଲେ ସ୍ୱାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀ ରାଗିକି ନେଲେ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ରିଲ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ନେଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ପରେ ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ପୋଲିସ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି। ସେହୋରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର (SHO) କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରିଙ୍କୁ ସୋଲାଙ୍କିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୀଲମ (୨୫) ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରାମଖଡା ଗ୍ରାମରେ ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ସୋଲାଙ୍କି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନୀଲମ୍ ରିଲ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରିଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ରିଲ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ବାରଣ କରୁଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଜି ବି ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ନୀଲମ ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଗ୍ରୀମ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାଲିଆ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ବାଲିଆ ଜିଲ୍ଲାର ନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେତୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ନାଗେରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ନରହି ଗ୍ରାମରେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ରାଜେଶ ରାଜଭାର (୩୫) ବଗିଚାରେ ଥିବା ଏକ ଗଛରେ ଫାଶୀ ଦେଇଛନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.