fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD MS SKY

(Video)ହଠାତ୍ ଜିମ ଭିତରେ ପସି ମହିଳାଙ୍କ ସହ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଅସଦାଚରଣ, ମହିଳା ଏପରି ଜବାବ ଦେଲେ; ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବାର ଦେଖିଥିବେ ଠିକ ଏହି ଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଯାହା ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ତାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଭାବିଯେ ବାସ୍ତବରେ ଯେଉଁମାନେ ସାହାସର ସହ ସାମ୍ନା କରନ୍ତି ତାଙ୍କର କେବେ ପରାଜୟ ହୁଏ ନାହିଁ । ଭିଡିଓରେ ପୁରୁଷ ଜଣକ ଜିମ୍ ଭିତରେ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଶୋଷଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ଏହି ପୁରୁଷ ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ଶେଷରେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ସାହସିକତା ଦେଖି ଯୁବକ ଜଣକ ମଧ୍ୟ ପଛକୁ ଯିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ପୁରୁଷ ଜଣକ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ପ୍ରଥମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୁରୁଷ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ପୁରୁଷଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପରେ ମହିଳା ହାର ମାନିନଥିଲେ। ସେ ଲୋକଟିକୁ ପିଟିଲେ। ଶେଷରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ପରାଜୟ ଗ୍ରହଣ କଲେ ।

ସୂଚନାମୁତାବକ ଭିଡିଓ ରେ ଥିବା ମହିଳା ନାଶଲି ଆଲମା, ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡାରେ ରୁହନ୍ତି । ସେ ଜଣେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଇନଫ୍ଲୁଏସର ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଟନେସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଜାନୁଆରୀ ୨୨ ରେ, ସେ ପୂର୍ବପରି ଜିମରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଜାଭିୟର ଥୋମାସ ଜୋନ୍ସ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜିମକୁ ଆସିଥିଲେ। ନାଶାଲି କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ଭାବିଲି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଜିମର ସଦସ୍ୟ ହେବେ। ସେଥିପାଇଁ କବାଟ ଖୋଲିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣି ନ ଥିଲେ।ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ସମୟରେ ନାଶାଲି ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଜାଭିୟର ଜିମରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ଜିମ୍ ର କବାଟ ଖୋଲିଥିଲେ। ତା’ପରେ ଜାଭିୟର୍ ଜିମ୍ ଭିତରକୁ ଆସିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଜାଭିୟର୍ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। କାରଣ ସେ ନିଶା ରେ ଥିଲେ।

ପୁରା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ହିଲ୍ସବୋରୋ କାଉଣ୍ଟି ସରିଫ୍ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ, ନାଶାଲି କହୁଛନ୍ତି – ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଲି। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି – ତୁମେ କଣ ଚାହୁଁଛ ଭାଇ? ଏଠାରୁ ବାହାରି ଯାଅ। ମୋତେ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନାହିଁ। ଏହା ପରେ ସେ ମୋତେ ଜିମରେ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ଭିଡିଓରେ, ନାଶାଲି କହୁଛନ୍ତି- ମୁଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ସେମାନେ କେବେ ହେଲେ ସାହସ ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ମୋର ପିତାମାତା କେବଳ ଗୋଟିଏ କଥା କୁହନ୍ତି ଯେ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ପରିସ୍ଥିତି ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଏହି ଜିନିଷକୁ ମନରେ ରଖେ । ଏଥି ସହିତ ହିଲ୍ସବୋରୋ କାଉଣ୍ଟି ସରିଫ୍ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏହି ସାହସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲା।

ତେବେ ତାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । କିଛି ଲୋକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ସାହସିକତାର କାହାଣୀ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ମହିଳାମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଆମେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.