ପ୍ରେମରେ ବଳିପଡିଲା ମମତା,ନିଜ ଛୁଆଙ୍କୁ ଛାଡି ପ୍ରେମିକ ସହ କରିଲେ ବିବାହ

ରାଜସ୍ଥାନ:ରାଜସ୍ଥାନରେ ପ୍ରେମ ବିବାହର ଏକ ନିଆରା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପାଞ୍ଚ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପାଞ୍ଚଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ବିବାହରୁ ୧୦ ପିଲା ନିଜ ମା’ଙ୍କ ପ୍ରେମରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ କମିଟିରେ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ପ୍ରେମିକାର ପାଞ୍ଚ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଜେଜେବାପାମାନେ ରଖିଛନ୍ତି। ପୁଅର ଏହି ପଦକ୍ଷେପରେ ନିରାଶ ହୋଇ ପ୍ରେମିକାର ବାପା ତାଙ୍କୁ ପରିବାରରୁ ବାହାର କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ମାମଲା ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲୱାର ଜିଲ୍ଲାର ସଦର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳ ସହ ଜଡିତ। ହରିୟାଣାର ତାୱାଡୁ ନିବାସୀ ନୁର ଜାହାନ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ଅଲୱାର ଜିଲ୍ଲାର ସଦର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଜାଜୋର କା ବାସର ବାସିନ୍ଦା ତାଇବ ଖାନଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହର ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ, ନୁର ଜାହାନ ତାଙ୍କର ୫ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଅଲୱାରର ତୁଲେଦା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ମୌସମ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମୌସମ ଖାନ ମଧ୍ୟ ବିବାହିତ, ତାଙ୍କର ୫ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।ଯେତେବେଳେ ମା ଚାଲିଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ପିଲାମାନେ କାନ୍ଦିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ନୁର ଜାହାନ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଆୟୋଗର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଛାଡି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ପିଲାମାନେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେମାନେ ମା’ଙ୍କ ପଛରେ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲେ। କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏବଂ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ କମିଟିର ସଦସ୍ୟମାନେ ଅସହାୟ ହୋଇପଡିଥିଲେ। ସେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବାଳାଶ୍ରମକୁ ପଠାଇଲେ।

ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ ନୁରଜାହାଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ସହିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଆଉ ସହି ପାରିବେ ନାହିଁ । ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଯାହା ଖୁସି ଦେବା ସେ ସେଇଟା କରିବେ ବୋଲି ମନସ୍ତ କରିଲେ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.