fbpx

ଝଗଡ଼ା ମଝିରେ ବାପାକୁ ଛୁରୀ ଭୁସିଲା ୧୬ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ, ହସ୍ପିଟାଲ ଯିବା ସମୟରେ ମୃତ୍ୟୁ

AAKASH

ରାଞ୍ଚି: ଝଡଖଣ୍ଡର ପାଲାମୁରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁକ୍ତିତର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୧୬ ବର୍ଷର ବାଳକ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରିଛି। ପିତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ବାଳକ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବାଳକ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପୂର୍ବରୁ ମୃତ ଛତୁ କୁମାର ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଦିନ ମୃତକଙ୍କ ମୃତଦେହର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିଥିଲା।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ପାଲାମୁ ଜିଲ୍ଲାର ନାଭା ଜୟପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦା ଛତୁ କୁମାର ଶର୍ମା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା, ଏହା ପରେ ପତ୍ନୀ ରାଗିଯାଇ ତାଙ୍କ ମାତୃ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ମାତୃ ଘରକୁ ଯିବାରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଛତୁ ଶର୍ମା ପୁଅକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯେହେତୁ ତୁମର ମା ତାଙ୍କ ମାତୃ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ସେଠାକୁ ଯିବା ଉଚିତ୍। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପିତା ଏବଂ ପୁଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଏକ ହିଂସାତ୍ମକ ରୂପ ନେଇଛି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାଳକ ଏତେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇପଡିଥିଲା ​​ଯେ ସେ ଏକ ପନିପରିବା କଟା ଛୁରୀ ଉଠାଇ ପିତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ଦେଇଥିଲା। ଛତୁ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମେଦିନିନଗରର ମେଡିକାଲ କଲେଜକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଛତୁ ଶର୍ମା ଆସବାବପତ୍ର ତିଆରିରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଅପରାଧ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳିକା ଜଣକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.