fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD MS SKY

ଝରକା ପଟେ ଦେଖାଦେଲା ନବଦମ୍ପତିଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଶରୀର, ହତ୍ୟା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଆଶଙ୍କା

ରାୟପୁର: ଛତିଶଗଡ଼ ରାଜଧାନୀ ରାୟପୁରରେ ପୋଲିସ ଏକ ଘରୁ ନବ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଝଗଡ଼ା ପରେ ସ୍ୱାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟାକରି ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ନେଇ ପୋଲିସର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି । ଆଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ସହରର ଟିକରାପାରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭୃଜନଗର ସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୁ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଅସଲମ ଏବଂ ତାଙ୍କ ୨୨ବର୍ଷୀୟ ପତ୍ନୀ କହକଶ ବାନୋଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଯାହାଙ୍କ ଉପରେ ଛୁରୀ ଆଘାତର ଚିହ୍ନ ରହିଛି ।

ଅସଲମ ଏବଂ କହକଶ ବାନୋ ରବିବାର ଦିନ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ରିସେପ୍ସନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ନିଜ କୋଠରୀ ଭିତରେ ସମାରୋହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ, ବରର ମା ’ବରର ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ବରର ମା କୋଠରୀ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ, ସେତେବେଳେ କୋଠରୀ ଭିତରୁ ତାଲା ପଡ଼ିଥିଲା ​​ଏବଂ କବାଟ ବଡ଼ାଇବା ପରେ ଦୁହେଁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନଥିଲେ। ପରେ ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଝରକା ଦେଇ ଦେଖିଲେ, ସେମାନେ ଦୁହେଁ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଶବଗୁଡ଼ିକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଯେ, କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ଛୁରୀରେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଅଧିକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିଛି ଏବଂ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.