କୋର୍ଟରେ ଘଟିଲା ଅଘଟଣ:ପୁର୍ନମିଳନ ପାଲଟିଲା ଶେଷମିଳନ…

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଏକ ପାରିବାରିକ କୋର୍ଟରେ ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟି କାଟିଲା ସ୍ୱାମୀ। ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବା ପରେ କାଉନସେଲିଂ ଅଧିବେଶନରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ । ଏହି ଆକ୍ରମଣ ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

କିଛି ମିନିଟ୍ ପୂର୍ବରୁ, କାଉନସେଲିଂ ଅଧିବେଶନରେ, ଏହି ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ମତଭେଦକୁ ଏବଂ ସାତ ବର୍ଷର ବିବାହକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ପୁନର୍ବାର ମିଳିତ ହେବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ।ସୂଚାନମୂତାବକ ହାସନ ଜିଲ୍ଲାର ହୋଲେନାରାସିପୁରା ପରିବାର କୋର୍ଟରେ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରାମର୍ଶ ଦେବା ପରେ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଶିବକୁମାର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚୈତ୍ରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରି ପରିସ୍ରା ଗାରକୁ ଗଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଗଳାକୁ ଚିରିଦେଲେ, ଏବଂ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେବାକୁ ଛାଡିଦେଲେ।ଅପରାଧ କରିବା ପରେ ସେ ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଚୈତ୍ରଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ଗଳାରେ ଗଭୀର କ୍ଷତ ଆସିଥିବା କାରଣରୁ ସେ ବହୁ ରକ୍ତ ହରାଇ ଥିବା ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଘଟଣା କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ଘଟିଛି। ଆମେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ହେପାଜତରେ ରଖିଛୁ। ସେ ଅପରାଧ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅସ୍ତ୍ରକୁ ଜବତ କରିଛୁ। କାଉନସେଲିଂ ଅଧିବେଶନ ପରେ କ’ଣ ଘଟିଛି ଏବଂ ସେ କିପରି କୋର୍ଟ ଭିତରକୁ ଅସ୍ତ୍ର ଆଣିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ତାହା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବୁ। ଏହା ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଥିଲା କି, ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ଆମର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ରହିବ ବୋଲି ହାସନର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ହରିରାମ ଶଙ୍କର କହିଛନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.