ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଛାଡ଼ିହେବ ହାଇ-ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ ଫଟୋ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁ, ବେଳେବେଳେ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର ଗୁଣ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ସମେତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେୟାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ତାହା ଏତେ ଭଲ ଦିଶେ ନାହିଁ । କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଗୁଣ (କ୍ୱାଲିଟି )ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ହେଇନଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ର ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଶୀଘ୍ର ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଆମେ ଯେଉଁ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ତାହା ସର୍ବୋତ୍ତମ ଗୁଣବତ୍ତା ଫଟୋ ଅଂଶୀଦାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ବାସ୍ତବରେ ଏହା ପରୀକ୍ଷା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଫଟୋ ପଠାଇବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁଣାତ୍ମକ ଚୟନର ବିକଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। WABetaInfo ର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପର ଆଗାମୀ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଗୁଡିକରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ହାଇ-ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ ର ଫଟୋ ପଠାଇବାକୁ ବିକଳ୍ପ ପାଇବେ ।

ସୂଚନାମୁତାବକ ନୂତନ ବିଟା ସଂସ୍କରଣରେ ଆପର ଉପରି ଭାଗରେ ଏକ ସେଟିଂ ବଟନ୍ ପାଇବେ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଫଟୋ ଗୁଣବତ୍ତା ବାଛି ପାରିବେ ଏବଂ ମୂଳ ଗୁଣରେ ଫଟୋ ପଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଫଟୋ ପଠାଇବା ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗୁଣବତ୍ତା ବିଷୟରେ ଆଉ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ।ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ର ପରିଚୟ ପରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଫଟୋ ପଠାଇବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । ପରୀକ୍ଷଣ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ରହି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଫୋନରେ ଦେଖାଯିବ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.