କପା ଏବଂ ଚାଉଳର ଏହି ପ୍ରତିକାର ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ କରିପାରିବ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ,ଏହାକୁ ମନ୍ଦିରର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ରଖିଲେ ମିଳିବ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଫଳ !

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଆରାମ ଏବଂ ସୁବିଧା ପାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି । ଘରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଧନ ରଖିବା ପାଇଁ ଉପାୟ ଖୋଜନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରେ ନାହିଁ, ତା’ପରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଏ ନାହିଁ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଘରର ମନ୍ଦିରକୁ ନେଇ କିଛି ଉପାୟ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି। ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୁଏ । ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକି ଉଠେ ଏହା ସହିତ ସମସ୍ୟା କିଛି ମାତ୍ରା ରେ ଦୂର ହେଇଥାଏ ।

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଘରର ମନ୍ଦିର କିମ୍ବା ମନ୍ଦିରରେ କିଛି ଜିନିଷକୁ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ବିଶେଷ ଲାଭ ଦେଇଥାଏ। ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିଣତ ହୁଏ। ଆଜି ଆମେ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନର ସହଜ ଉପାୟ ଜାଣିବା ।ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଟଙ୍କା ମୁଦ୍ରା ନିଅନ୍ତୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ କପା, ରୂପା ବର୍ଗ ଖଣ୍ଡ, ଧଳା ରୁମାଲ ଏବଂ ଛୋଟ ତମ୍ବା ପାତ୍ରରୁ ଯେକୌଣସି ସାମଗ୍ରୀ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଉଳ ସହ ଏହାକୁ ଚୁପଚାପ୍  ଘରର ମନ୍ଦିରରେ କିମ୍ବା ଘର ବାହାରେ ଥିବା ମନ୍ଦିରରେ ରଖନ୍ତୁ ।

ଗୋଟିଏ ଟଙ୍କା ମୁଦ୍ରା ନେଇ ତୁମ ପାପୁଲିରେ ମୁଠାଏ ଚାଉଳ ରଖ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମର ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ କହିବାବେଳେ ଏହାକୁ ମନ୍ଦିରର କିଛି କୋଣରେ ଚୁପଚାପ୍ ରଖ। ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ବହୁ ପରିମାଣରେ ଦୂର ହୋଇଯିବ ।

ଯଦି ଆପଣ କପା ନିଅନ୍ତି, ତେବେ କପା ସହିତ ଚାଉଳ ରଖନ୍ତୁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଥିରେ କିଛି ଚିନି ପକାଇ ମନ୍ଦିରରେ ରଖ ।

ରୂପା ଖଣ୍ଡ ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଫୁଲ ଏବଂ ଚାଉଳ ସହିତ ଲୁଚାନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଶୀଘ୍ର ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଚାଉଳକୁ ଏକ ଧଳା ରୁମାଲରେ ଗୁଡ଼ାଇ ଏକ ଗୁଆ ସହିତ ମନ୍ଦିରରେ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଚାଉଳରେ ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ଛୋଟ ତମ୍ବା ପାତ୍ର ମନ୍ଦିରରେ ଚୁପଚାପ୍ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ ।

ଏହି ୫ଟି ପ୍ରତିକାର ମଧ୍ୟରୁ ଯେକୌ ଣସିଟି ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.