ODISHATOP STORIES

ଆଇପିଏସସ୍ତରରେ ବଡ ଧରଣର ଅଦଳବଦଳ, ସୁନିଲ ରାୟ ହେଲେ ଗୋଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ସ୍ପେଶାଲ୍ ଡି ଜି

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨ ।୨(ଓଡ଼ିଶା ଭାସ୍କର): ଆଇପିଏସ ସ୍ତରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବଡ ଧରଣର ଅଦଳବଦଳ କରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର । ସୁନିଲ ରାଏଙ୍କୁ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗର ସ୍ପୋଶଲ ଡିଜି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ବିନୟାନନ୍ଦ ଝାଙ୍କୁ ଓଏଚଆରସି ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନରଭଣେଙ୍କୁ ଏଚଆରପିସିର ଏଡିଜି, ମହେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପଙ୍କୁ ଜେଲ ବିଭାଗର ଏଡିଜି, ସଞ୍ଜୀବ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଏଡିଜି, ଅମିତାଭ ଠାକୁରଙ୍କୁ ଏସଏପିର ଆଇଜି, ଏସ. ସାଇନିଙ୍କୁ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକାଡେମୀର ଆଇଜି, ହିମାଂଶୁ ଲାଲଙ୍କୁ କୋରାପୁଟ ରେଞ୍ଜର ଡିଆଇଜି, ଯତେନ୍ଦ୍ର କୋୟଲଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଞ୍ଜର ଆଇଜି, ଆଶିଷ କୁମାର ସିଂହଙ୍କୁ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗର ଡିଆଇଜି, ସାର୍ଥକ ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କୁ ରାଉରକେଲାର ଏସପି ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି ।

ଏହା ବ୍ୟତି୍ତ ଆଶିଷ ସିଂହଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଇନଚାର୍ଜର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । ଅପରପକ୍ଷେ, ସାରା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଗଜପତି ଏସ୍‌ପି ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏସ୍‌ପି ଅନୁପମା ଜେମ୍ସଙ୍କୁ ଢେଙ୍କାନାଳ ଏସ୍‌ପି କରାଯାଇଛି । ରାହୁଲ ପି.ଆର୍‌ଙ୍କୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସ୍‌ପି, ବିବେକାନନ୍ଦ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଏଆଇଜି, ପଦ୍ମିନୀ ସାହୁଙ୍କୁ ଡିସିପି ହେଡକ୍ୱାର୍ଟର୍ସ ଦାୟିତ୍ୱ, ରାହୁଲ ଜୈନଙ୍କୁ ଦେବଗଡ଼ ଏସ୍‌ପି, ଶର୍ଭଣା ବିବେକ ରାୟଗଡ଼ା ଏସ୍‌ପି, କୁଶାଲକର ନୀତିନ ଡୁଗଡୁଙ୍କୁ ନବରଙ୍ଗପୁର ଏସ୍‌ପି ଭାବେ ଚୟନ ହୋଇଛନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଦିବାକରଙ୍କୁ ଗର୍ଭଣ୍ଣରଙ୍କ ଏଡିସି ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ମାଧବଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ଏଆଇଜି ପର୍ସୋନେଲ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇଛନ୍ତି।
ଅମୂଲ୍ୟ କୁମାର ଦାସଙ୍କୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଏସ୍‌ପି, ଦୀପ୍ତିରଂଜନ ରାୟ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସ୍‌ପି ଓ ରାଧା ବିନୋଦ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କୁ କଟକର ଏସ୍‌ପି ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି ।

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close